Vandaag is het (keuze)dividend doorgevoerd in de administratie, hierbij het officiele bericht omtrent aantal aandelen voor keuzedividend (13-6):
Bekendmaking omruilverhouding stockdividend Delta Lloyd
Onder verwijzing naar het persbericht van 23 mei 2012 inzake de vaststelling en betaalbaarstelling van het slotdividend over het boekjaar 2011 maakt Delta Lloyd Groep bekend dat het aantal dividendrechten dat recht geeft op 5 nieuwe gewone aandelen (met een nominale waarde van € 0,20 elk) is vastgesteld op 81 (of 1 : 16,2).
Gebaseerd op de gewogen gemiddelde genoteerde slotkoers van het aandeel Delta Lloyd op Euronext Amsterdam door NYSE Euronext ("Euronext") in de vijf aaneensluitende handelsdagen van 6 juni 2012 tot en met 12 juni 2012 van circa € 9,89, vertegenwoordigt 5/81e deel van een gewoon aandeel een waarde van € 0,61 hetgeen gelijk is aan de waarde van het contante dividend van € 0,61.
Circa 26,1% van de aandeelhouders heeft gekozen voor een dividend in aandelen. De resterende 73,9% ontvangt het dividend in contanten. In verband hiermee zullen 2.720.954 gewone aandelen als stockdividend worden uitgegeven. Voor de uit te geven gewone aandelen zal bij Euronext een verzoek tot toelating tot de notering worden ingediend op grond van artikel 5:4 sub e van de Wet op het financieel toezicht.
Betaalbaarstelling van het dividend en levering van de aandelen zal plaatsvinden op 20 juni 2012.