Dico last bava af na halvering belang Recalcico
16-10-2007 09:40:22
Amsterdam (BETTEN BEURSMEDIA NEWS) - Dico heeft zijn bijzondere aandeelhoudersvergadering (bava), die stond gepland voor 29 oktober aanstaande, afgelast. Dat heeft de leverancier van slaapkamermeubilair dinsdag bekendgemaakt. De bava was aangevraagd door Recalcico, het activistische beleggingsfonds van Frans Faas.

Inmiddels is Dico echter door Recalcico geinformeerd dat de melding van Recalcico van 3 september, waarbij het fonds ruim 1,5 miljoen gewone aandelen in handen kreeg, is teruggedraaid. Daardoor is het belang van Recalcico bijna gehalveerd, van zo'n 70% naar 36%.

Op de agenda van de vergadering stond de samenstelling van de raad van commissarissen en raad van bestuur. Ook een toelichting op de halfjaarcijfers was benoemd als agendapunt. Fondsbeheerder Frans Faas vroeg onlangs om het vertrek van de raad van bestuur en de raad van commissarissen.

Doordat Recalcico nu geen meerderheidsbelang meer heeft, willen de commissarissen van Dico de door Recalcico voorgedragen commissarissen echter niet meer benoemen. 'Recalcico heeft begrip getoond voor dit besluit en dientengevolge aangegeven geen behoefte te hebben aan de bava', aldus Dico.

Annette van Soest
annette@bfn.com

(c) BETTEN BEURSMEDIA NEWS (tel: +31 20 710 1756; fax: +31 20 710 1875)