Via Net.Works « Terug naar discussie overzicht

Echt afgelopen!!!!!!!!!!

71 Posts, Pagina: 1 2 3 4 » | Laatste
wieweet
0
Geachte heer, Wieweet

Hierbij informeren wij u over het volgende. Sinds 10 november 2005 zijn de aan Euronext Amsterdam genoteerde aandelen Via Net. Works genoteerd in de rubriek ‘Aandelen met een noteringsmaatregel’. Euronext heeft de mogelijkheid een noteringsmaatregel op te leggen aan bedrijven die in surseance van betaling verkeren, een negatief eigen vermogen hebben of wanneer door schuldeisers van het bedrijf of het bedrijf zelf faillissement is aangevraagd. De noteringsmaatregel wordt opgeheven wanneer het bedrijf kan aantonen dat een herstructurering om de positie van het bedrijf te verbeteren is ingezet. De duur van een noteringsmaatregel beperkt zich tot maximaal 12 maanden. In uitzonderingsgevallen is nog een verlenging van 6 maanden mogelijk.
Via Net. Works diende voor het herkrijgen van een officiële notering te voldoen aan bepaalde toelatingsvoorwaarden. Deze toelatingsvoorwaarden hebben betrekking op onder meer het eigen vermogen en de winst zoals die van toepassing zijn ten tijde van een nieuwe notering. Via Net. Works heeft niet aan deze toelatingsvoorwaarden voldaan. De notering van de aandelen Via Net. Works komt hiermee te vervallen.

Laatste handelsdag vrijdag 15 december 2006
Het aandeel Via Net. Works Inc. (fondscode 47078) wordt per 18 december 2006 uit de notering op Euronext Amsterdam genomen. De laatste handelsdag is derhalve op vrijdag 15 december 2006.

Indien u na vrijdag 15 december 2006 nog aandelen Via Net. Works in uw portefeuille heeft, heeft u de volgende mogelijkheden:

U kunt uw aandelen aanhouden en afwachten of Via Net. Works opnieuw een notering aan Euronext Amsterdam krijgt.
U kunt de aandelen kosteloos uit uw portefeuille laten lichten door het opsturen van een ondertekende afstandsverklaring. U ontvangt hier geen vergoeding voor.
Er is door Via Net. Works geen informatie beschikbaar gesteld over de mogelijkheid uw aandelen om te laten zetten naar de Amerikaanse notering van Via Net. Works. Wanneer hier meer nieuws over bekend is, wordt dit toegevoegd onder het tabblad ‘Events’ in uw portefeuille. Indien de omzetting mogelijk is zijn hier doorgaans kosten aan verbonden.

Wij vertrouwen erop u met deze informatie van dienst te zijn.

Voor eventuele vragen kunt u ons bereiken op werkdagen van 08:00 uur tot 22:00 uur en op zaterdag van 10:00 uur tot 17:00 uur via telefoonnummer 020 606 2666. U kunt ook een e-mail sturen naar klantenservice@binck.nl

Met vriendelijke groet,

BinckBank
Vijzelstraat 20
Postbus 15536
1001 NA Amsterdam
---------------------------------------------

Of nog niet afgelopen????????????????

vrgr.
[verwijderd]
0
Het is een nieuw begin.

Las pas van iemand een post dat de VIA notering geen maatregel achter haar naam had staan , zoals bij vd Hoop wel het geval was. VIA voldoet volgens mij ook niet aan de voorwaarden om zo´n maatregel op te leggen.

Ach , het is een manier om de boel in amerika te sluiten. Het amerikaanse VIA is ontdaan van alle bv´s . Die zijn ondergebracht bij Interoute en Clara. De aandelen zijn zelfs ondergebracht in de holding Broad Bmedia Investment. Why worry ? Be happy , dat er eindelijk ´s iets gaat gebeuren.

Vreemd genoeg heb ik nog geen enkele twijfel bij mezelf kunnen ondekken over de goede afloop van dit avontuur. De koers is totaal afgebroken maar er veranderd helemaal niets aan de situatie. Het is niet geheel uitgesloten ( ook al geloof ik het niet ) dat de koers onder de 3 centen gaat eindigen. Het zijn maar pepernoten.

Iedereen een fijne pakjes avond. Ik ga in de zak naar Spanje.

Gr.
Opstapelen
0
Nou Yellowww, als je naar Spanje wil dan wordt het een onverzorgde voetreis.
Iedereen een gezellige avond.
Erik(die het niet kon later, sorry)
[verwijderd]
0
Vreemd genoeg lijkt het dat alle aandeelhouders alleen Nederlandse aandelen bezitten.
Of niet traden in Amerikaanse aandelen.

In Amerika is er een volume van maar liefst 19,577
tegen een koers van $0.0310

Zou het dan eindelijk zover komen dat de Amerikaanse aandelen meer waard zullen zijn dan de Nederlandse?
Of hebben we temaken met een ballon die eerst plat wordt uitgelegd om daarna lucht in zich te krijgen.
om zo omhoog te gaan.

Ik denk dat we de komende tijd de dagtraders over de vloer zullen krijgen, die staan nu volgens mij te trappelen om in te stappen.

Van 30 miljoen dollar naar 0 dollar in een jaartje door een lege huls te runnen.
Lijkt mij een knappe prestatie.

PS Oproep aan de kopers die de aandelen netjes op de 3 eurocent opvangen.
Verkoop svp niet onder de 20 eurocent.
Ik dank u.
DrFlapdrol
0
quote:

Fietspompje schreef:

Ik denk dat we de komende tijd de dagtraders over de vloer zullen krijgen, die staan nu volgens mij te trappelen om in te stappen.

PS Oproep aan de kopers die de aandelen netjes op de 3 eurocent opvangen.
Verkoop svp niet onder de 20 eurocent.
Ik dank u.
Fietspompje,

Misschien kijk jij ergens anders maar ik zie de bied alleen maar afnemen. De laat op 0,03 daarentegen neemt vanochtend for toe. Er staan nu al meer dan 1,000,000 stuks en met een bied van slechts 100,000 zullen we de 0,04 dus voorlopig niet meer zien. De daytraders zijn er al uit denk ik. Het is ook erg riskant om te gokken op een bedrijf dat niet meer bestaat.

groet,
Flap
[verwijderd]
0
Best vreemd om te weten dat het bedrijf niet failliet is verklaard, maar gewoon is verkocht voor een slordige 30 miljoen dollar.

Best vreemd om te weten dat de grootaandeelhouders 0.44 dollar per aandeel krijgen.

Best vreemd dat niet eerst Via Networks een persbericht geeft over de stand van zaken.
Maar eerst een bericht van de beursexit af gaat wachten.

Best vreemd waarom Via Networks alle particuliere beleggers wil bang maken.
Op een paar na dan. :P

Best vreemd dat dit allemaal volgens de wet mag.

De rijken worden rijker en de armen worden armer.
[verwijderd]
0
Fietspomp , hetzelfde heb ik meegemaakt met UPC. Daar werden door de banken zelfs 3,5 miljoen aandelen verkocht tegen 0,01 ct. Die aandelen waren verzameld door de banken nadat ze een brief hadden geschreven aan de UPC aandeelhouders dat de notering ook zal komen te vervallen.

Uiteindelijk kregen de aandeelhouders om en de nabij 0,12 centen en nieuwe aandelen.

Soms zijn de dingen tegenovergesteld dan als ze op de beurs lijken ...
[verwijderd]
0
Chrisje

Yellowww, wanneer je besluit de aandelen te houden en het mocht allemaal zo zijn zoals wij hopen dat wij toch nog een slotdividend uitgekeerd gaan krijgen. Hoe gaat dat dan in zijn werk, wanneer er geen beursnotering meer is? Krijgt je bank, in mijn geval Binck, daar dan bericht van ?
[verwijderd]
0
Als er een (slot)dividend komt dan krijg je het bedrag gewoon op je bank gestort. Hoef je helemaal niets voor te doen.
[verwijderd]
0
word je al een beetje zenuwachtig yelloww of nog nergens last van moeten toch wel spannende tijden voor je zijn. Het aftellen tot jouw theorie is nu echt begonnen. kalmerings middelen al besteld. ha ha Gr Remo
[verwijderd]
0
quote:

Remo schreef:

word je al een beetje zenuwachtig yelloww of nog nergens last van moeten toch wel spannende tijden voor je zijn. Het aftellen tot jouw theorie is nu echt begonnen. kalmerings middelen al besteld. ha ha Gr Remo

Ga vanmiddag een huisje kopen. Ook loopt mijn vriendin met zwangere gevoelens rond. Merk dat ik daar veel meer mee bezig ben op dit moment.

Ik blijf ijskoud onder de grote druk die er op dit moment plaatsvind bij ons aandeel. Geen twijfels !!!

Zou wel leuk zijn als ik de babykamer van mijn belegging in VIA kan betalen.....

[verwijderd]
1
Gun het je van harte dat je theorie uit komt en inderdaad er zijn belangrijke dingen dan geld. Ik heb twee van die bengels en daar kan geen geld tegen op wegen. Hoop dat alles goed gaat met de zwangerschap en s6 met je huis. Gr Remo. ( en die baby kamer komt er vast wel met of zonder via )
[verwijderd]
0
Aanbevolen, wist niet dat er ook verstandige mensen op dit forum rond snuffelden. :)
[verwijderd]
0
Vandaag weer meer dan een miljoen aandelen van eigenaar veranderd. Wie koopt er nu nog aandelen van een bedrijf die volgende week van de beurs gaat ?
wieweet
0
Je zal dan ook niet raar staan te kijken als het dan ook echt gaat donderen en blikseme met dit aandeel.

Ik sta klaar op 1 en 2 cent.

vrgr.
Eeuwige Rijkdom
0
In geld natuurlijk niet veel.Zijn altijd wel mensen die ipv de staatsloterij een plukje aandelen via kopen.De kans op winst bij aanschaf op 0.02 en 0.03 in dat geval is een stuk hoger dan winst in die loterij.
[verwijderd]
0
quote:

yellowww. schreef:

[quote=Remo]

word je al een beetje zenuwachtig yelloww of nog nergens last van moeten toch wel spannende tijden voor je zijn. Het aftellen tot jouw theorie is nu echt begonnen. kalmerings middelen al besteld. ha ha Gr Remo

[/quote]

Ga vanmiddag een huisje kopen. Ook loopt mijn vriendin met zwangere gevoelens rond. Merk dat ik daar veel meer mee bezig ben op dit moment.

Ik blijf ijskoud onder de grote druk die er op dit moment plaatsvind bij ons aandeel. Geen twijfels !!!

Zou wel leuk zijn als ik de babykamer van mijn belegging in VIA kan betalen.....


Yellow gebruik je verstand!
Verkoop als je ze nog hebt. doe dat nou!
luister eens.!
Weet je! ik luister nu heel mooi,
ik heb een beosound2 gekocht, met hele mooie oordopjes. verkoop die rommel en koop een beosound voor je vriendin.
een mooier kado kan je haar niet geven.
O nee er is iets veel mooiers, maar dit is ook mooi.als ze dan moet rusten vanwege jou hardnekkigheid dan kan ze zich even terug trekken met een prachtig muziekje.
Daag doe niet eigenwijs neem dit maar van je "oude"
vriendin aan oke.
[verwijderd]
0
quote:

zozojaja schreef:

[quote=yellowww.]
[quote=Remo]

word je al een beetje zenuwachtig yelloww of nog nergens last van moeten toch wel spannende tijden voor je zijn. Het aftellen tot jouw theorie is nu echt begonnen. kalmerings middelen al besteld. ha ha Gr Remo

[/quote]

Ga vanmiddag een huisje kopen. Ook loopt mijn vriendin met zwangere gevoelens rond. Merk dat ik daar veel meer mee bezig ben op dit moment.

Ik blijf ijskoud onder de grote druk die er op dit moment plaatsvind bij ons aandeel. Geen twijfels !!!

Zou wel leuk zijn als ik de babykamer van mijn belegging in VIA kan betalen.....


[/quote]
Yellow gebruik je verstand!
Verkoop als je ze nog hebt. doe dat nou!
luister eens.!
Weet je! ik luister nu heel mooi,
ik heb een beosound2 gekocht, met hele mooie oordopjes. verkoop die rommel en koop een beosound voor je vriendin.
een mooier kado kan je haar niet geven.
O nee er is iets veel mooiers, maar dit is ook mooi.als ze dan moet rusten vanwege jou hardnekkigheid dan kan ze zich even terug trekken met een prachtig muziekje.
Daag doe niet eigenwijs neem dit maar van je "oude"
vriendin aan oke.
Luister nou eens puk kel

gr hans
[verwijderd]
0
quote:

zozojaja schreef:



Yellow gebruik je verstand!
en koop een beosound voor je vriendin.

Ha , die zozojaja. Mag ik vragen wat een beosound is ?

Ik verkoop niet ! Ik laat me niet mangelen door het groot-kapitaal.

Komt allemaal goed !

Gr.

p.s. Ben blij dat je er weer bent.
[verwijderd]
0
quote:

yellowww. schreef:

[quote=zozojaja]


Yellow gebruik je verstand!
en koop een beosound voor je vriendin.

[/quote]

Ha , die zozojaja. Mag ik vragen wat een beosound is ?

Ik verkoop niet ! Ik laat me niet mangelen door het groot-kapitaal.

Komt allemaal goed !

Gr.

p.s. Ben blij dat je er weer bent.
kijk maar even bij B&O het is een discus waar je op een sd kaart je cd's kunt zetten.2 GB sd kan er in.
Het lijkt dus op een mp3 speler maar het is veel fraaier het geluid is natuurlijk B&O kwaliteit maar dat ding zelf ook,hij is zo mooi.
De bedienbaarheid is ook lux en goed.
ik vind het ook wel leuk om met jou over via te praten alhoewel het bijna afgelopen is maar dat weet jij niet maar het is echt zo.
ik test op dit moment eris programma en moet bedenken of ik het wil aanschaffen dan zal ik ook actiever moeten zijn in de handel maar ik wil ook wandelingen maken, mag niet lang zitten alhoewel ik nu vreselijke sexy kousen draag maar ik moet een klasse hoger hebben dan kan ik goed zitten nu nog niet.
ik maak overigens wel weer lange wandelingen dus ik nodig je een keer uit.
Maar ik ga niet met failliete knullen opstap! pas op
71 Posts, Pagina: 1 2 3 4 » | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

Direct naar Forum

Markt vandaag

 AEX
914,00  -0,68  -0,07%  12:39
 Germany40^ 22.557,10 -0,54%
 BEL 20 4.429,76 -0,11%
 Europe50^ 5.356,48 -0,46%
 US30^ 42.265,80 -0,12%
 Nasd100^ 19.750,20 -0,27%
 US500^ 5.682,83 -0,19%
 Japan225^ 36.788,50 -2,42%
 Gold spot 3.079,29 +0,79%
 EUR/USD 1,0769 -0,25%
 WTI 69,92 -0,03%
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer

Stijgers

Sligro +2,55%
UNILEVER PLC +1,40%
JDE PEET'S +1,30%
Philips Konin... +1,21%
WDP +1,21%

Dalers

RANDSTAD NV -4,60%
Alfen N.V. -2,84%
INPOST -2,32%
BAM -2,11%
Fugro -1,78%