Wat mij betreft mag het uitkomen sahr, gewoon een grote investeringsmaatschappij die er wel handel in ziet en gewoon de hele boedel opkoopt.
Liep vanavond ook nog langs de Goodyfood winkel in het centrum van ons dorp, er is werkelijk geen hond te bekennen, zelfs achter de koffriecorner staat geen personeel meer, in de winkel zie je alleen nog wat medewerkers, ik zag ook nog één klant die wat verlepte groentes stond te betasten.
Gek genoeg is het in andere supermarkten op dit tijdstip redelijk vol, ze doen gewoon iets niet goed.
Volgens mij wordt het zo niets meer binnen Wessanen, het lijkt er wel op of Koffrie lekker achteroverleunt in zijn bureaustoel wachtend op zijn a.s. pensioen.
Ondertussen komen er maar dubbele toppers binnen waar je weinig concreets van ziet, misschien zijn ze alleen goed in het serveren van een high-tea in de middag voor de topfiguren.
Ik ben ook voor een zo spoedige mogelijke ontbinding van deze firma, in zijn geheel, of in hapklare brokken, mij maakt het niet uit.
Het is mij wel duidelijk dat deze toko gerund wordt door personen die geen handelsgeest in hun genen hebben.