@Axlover, goed overzicht, thnx!!
Heb je ook inzicht in de verpandingen van de verschillende entiteiten, is voor de eigendomsverhoudingen en eventuele sell off bij faillissement ook van belang. Zoals zo vaak, pas als je het hele verhaal kent... Maar ook hier, di is niet het hele verhaal, nogmaals wat zijn de verpandingen, off balance garanties, stemrechtverhouding-aandeelhoudersverhouding, belangen van leveranciers in dochters, eigenaar van de voorraden, etc..
Weet ook niet of ze in Zweden, net zoals in NL een zogenaamde uitkoop en uittreedregeling hebben bij een aandelenkapitaal van >95%. Indien dit zo is kan worden afgedwongen dat de resterende aandelen tegen een marktconforme prijs worden verkocht aan de rest. Dit zou kunnen gelden voor de GM aandelen om de yanks er uit te krijgen.
In ieder geval bedankt voor het duidelijk zeer nuttige overzicht. Het geeft mij alleen maar steun om SWAN niet te kopen vanwege, in geval van paniek, vrijval van de kroonjuwelen naar andere partijen.
VM moet zo snel mogelijk stoppen.