Beste mede forumleden,
Zo tegen het einde van het jaar is het weer eens tijd van bezinning.
De Kerstkaarten zwieren weer door de brievenbus met de welgemeende verwensingen voor het nieuwe jaar.
Ik houd er niet zo van, ik knuffel de mensen liever die ik al het goede gun, en ik zeg het ze ook heel vaak.
Echte vrienden stuur ik ook geen kaartje, en dat zeg ik ze ook. Een zoen zegt mij meer.
Iedereen op dit forum een knuffel geven gaat niet echt, en ik geloof ook niet dat ik dat ook echt wil.
Een kaartje krijgen jullie wel allemaal van me met natuurlijk alle welgemeende….
Een knuffel deel ik uit aan de personen die ik hier op een bijzondere manier heb leren kennen, en of die ik bijzonder waardeer.
Een knuffel voor Jonas; voor zijn eerlijkheid, oprechtheid, en voor mij een speciale herkenning, zoals voor mijn vader en ooms.
Een knuffel voor Hirshi, Ik ken de haven, het bedrijf, de saamhorigheid, en begrijp zijn reacties (herkenning uit het verleden?).
Een knuffel voor Marique; voor alles wat je gedeeld hebt met anderen, je eerlijkheid, openheid, en je kwetsbare opstelling. Ik heb veel van je geleerd, het meeste heb ik geleerd van wat je niet vertelde; dat ratio vaak niet de waarheid benadert.
René is een speciaal geval voor mij, een dubbele knuffel en een arm over de schouder.
Herkenning van de kwetsbaarheid en de openheid van een persoon verleidt je tot een tweede knuffel..
Mijn dikste knuffel is voor Coldplay, en ik denk wel dat iedereen begrijpt waarom.
Coldplay verzet enorm veel werk om alle beursgerelateerde dat voor ons inzichtelijk te maken voor deze competitie, en ook voor ons persoonlijk economisch gewin.
Onbaatzuchtig doet hij zijn werk voor een klein groepje beleggers.
Ik denk dat weinigen begrijpen hoeveel uren per week CP bezig is met deze hobby.
Ik denk dat hij redeneert dat hij het voor zichzelf doet, om er van te leren, wij weten beter.
CP, ik dank je enorm.
CP, ik weet dat je ziek bent, en ik hoop van harte dat je snel herstelt.
Van mij geen Kerstkaart in de brievenbus,
wel een welgemeende stevige knuffel van noba.
Wish you well.