ING Groep « Terug naar discussie overzicht

ING- donderdag 10 november

468 Posts, Pagina: 1 2 3 4 5 6 ... 20 21 22 23 24 » | Laatste
Ben
0
Zal het donderen ?
Futs (aex) nu al weer lekker in de min : -1,25%

Als dat maar goed komt.......

Ik wens iedereen een mooie winstgevende dag!
[verwijderd]
0
Ja het gaat donderen..ING blijf ik voorlopig vanaf,heb december calls en dat is mijn laatste investering in dit fonds.

Richt me vanaf nu geheel op Citigroup, vanavond -8% maar de US banks hebben een veel mindere exposure naar Europa, ondanks hun eigen problemen met de huizenmarkt,ik denk dat ING nu een speelbal gaat worden van de onrust in Italie die de komende weken nog zal aanhouden, ik zie eerder een fundamenteel herstel bij Citigroup dan bij ING.

Groeten.
[verwijderd]
0
Frankrijk en Duitsland denken na over kleinere eurozone’
euro

Duitse en Franse diplomaten hebben met elkaar gesproken over een radicale transformatie van de eurozone. In zo’n scenario zouden een of meerdere landen uit de eurozone stappen. Dat meldt persbureau Reuters op basis van bronnen in Brussel.

In een van de plannen die de Duisters en Fransen met elkaar bediscussiëren zouden een aantal zwakke eurolanden de eurozone verlaten. De landen die in de eurozone blijven zouden vervolgens moeten werken aan diepere Europese economische integratie, inclusief op het gebied van belastingen en bezuinigingen. Het plan is volgens de bronnen van Reuters enkel op “intellectueel” niveau bediscussieerd: er zou nog niet gesproken zijn over de operationele of technische aspecten van eventuele implementatie.

De discussie over het mogelijk terugbrengen van het aantal leden van de eurozone wijzen volgens Reuters op een “fundamentele herevaluatie” van het twaalf jaar oude europroject door diplomaten binnen de EU. Het plan voor een kleinere eurozone zou het oorspronkelijke doel van invoering van de euro, namelijk het creëren van een sterk blok van economisch onderling geïntegreerde landen, weer dichterbij brengen.

Frankrijk en Duitsland spreken volgens een belangrijke EU-functionaris in Brussel al maandenlang, “op alle niveaus”, over een kleinere eurozone. De functionaris zegt tegen Reuters dat het “de waarheid is” dat er een lijst opgesteld moet worden van landen die niet langer lid van de euro willen en kunnen zijn. Een Duitse functionaris voegt daaraan toe: “Je kan het dan nog steeds de euro noemen, maar met minder landen.”

Het uit de euro zetten van zwakke Europese landen kan verstrekkende consequenties hebben, aldus een EU-diplomaat tegen Reuters:

“Dit zal alles op het spel zetten wat onze voorouders met pijn en moeite hebben opgebouwd en waar zij de afgelopen zestig jaar voor hebben gestaan. Dit gaat niet over een Europa van twee sporen, dat hebben we al. Dit zal de geopolitieke map van Europa veranderen en tot nieuwe spanningen leiden. Het kan het einde van Europa zijn zoals we dat kennen.”

[verwijderd]
0
Welke oplossingen zien ze, en welke zijn illusies...

Het doet mij denken aan de "Paradigm shift" uitleg van Thomas Kuhn...

Via optische illusie zie je hoe je met EXACT dezelfde informatie twee COMPLEET VERSCHILLENDE en BEIDE CORRECTE waarnemingen kunt doen...

Welke premier ziet het konijn, en wie de eend...

en.wikipedia.org/wiki/File:Duck-Rabbi...

Is het "wie heeft gelijk" in een vergelijkbaar financieel plaatje, waar onze leiders zich druk om gaan maken...? Dat belooft niet veel goeds.
[verwijderd]
0
Mooi verhaal; onze zuur verdiende "guldens" naar het zuiden sturen en die gasten dan nog klagen ook, nee daar moeten we vooral mee verder gaan...!

Herinnering:
1)Kok heeft de gulden tov de Mark verlaagd, teneinde kregen de Nederlanders minder Euros voor hun spaar guldens.
2)De Grieken hebben activa en geldstromen die niet bestonden, zelf prostitutie, meegerekend en Grieken kregen meer Euros voor hun drachmen
3)De Italianen hebben overheidsactiva stiekum meegeteld en de Italianen kregen meer Euros voor hun Liras

En die domme Hollanders waren weer het besten kindje in de klas en Jan en Rita zitten met de gebakken mindere Euro peren...

En die Kok, nooit wat van weer gehoord, zal hem een zorg zijn dat de man op de straat moet bloeden, politici zitten op rozen, verzekerd van of werk of een volledige uitkering tot hun pensioen als ze in de 50-ig zijn...!

NewKidInTown
0
Nog een paar slechte dagen en dan oppakken zo rond de 5. Kan zo maar weer herstellen in een paar dagen tot boven de 6, dan heb je 20% in de tas.
[verwijderd]
0
quote:

KidBackInTown schreef op 10 november 2011 03:28:

Nog een paar slechte dagen en dan oppakken zo rond de 5. Kan zo maar weer herstellen in een paar dagen tot boven de 6, dan heb je 20% in de tas.
Dit zal de geopolitieke map van Europa veranderen en tot nieuwe spanningen leiden. Het kan het einde van Europa zijn zoals we dat kennen.”

Dat moet, ik nog zien....... (boven de 6) denk dat nog steeds velen niet door hebben wat er aan het handje is NU,......
[verwijderd]
0
*Aegon onerliggende winst voor belasting KW3 EUR361 mln
*Aegon nettowinst KW3 EUR60 mln
*Aegon: rendement op eigen vermogen KW3 6,9% (streven?? is 15%??)
*Aegon CEO: interestverwachtingen lange termijn herzien
*Aegon: New life sales -18% tot EUR405 mln
*Aegon: Accident & health sales +5 tot EUR153 mln
*Aegon: winst geraakt door lage rente, aandelenmarkten
*Aegon: winst ook geraakt door zwakkere dollar

De nettowinst slonk van 657 naar 60 miljoen euro.

Daar ben je ook klaar mee, einde Aegon....
[verwijderd]
0
'AEX zet daling voort'

AMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse beurs zal donderdag in de min openen. Ook de andere Europese beurzen zullen de verliezen van woensdag verder uitdiepen in navolging van de stevige verliesbeurt op WallStreet. Beleggers blijven bevreesd dat de fors opgelopen rente op Italiaanse staatsobligaties zal leiden tot een verdere escalatie van de Europese schuldencrisis.

,,De AEX zal 4 tot 6 punten lager openen. De escalatie van de schuldencrisis lijkt een feit. Alle ogen blijven gericht op Italië, waar de bezuinigingsmaatregelen moeten worden goedgekeurd. Ook staat er donderdag een Italiaanse obligatieveiling op het programma en het is de vraag of die doorgaat. Naast Italië blijft ook Griekenland een probleem. De onzekerheid blijft groot en het is afwachten hoe dit zich verder gaat ontwikkelen'', aldus handelaar Rob Koenders van Harmony Vermogensbeheerder.
[verwijderd]
0
Je moet helemaal uit die beurs blijven, dat is wel heel duidelijk....anders slaap je in 2012 onder een brug...
[verwijderd]
0
Rustig aan. Vergeet niet dat we gisteren -9% deden, en de yanks -3,7%.
Als het nieuws is ingedaald zullen de koopjesjagers vandaag de overhand krijgen. Eind van de dag minimaal een kleine min.
[verwijderd]
0
[verwijderd]
0
quote:

Eurowin schreef op 10 november 2011 07:47:

*Aegon onerliggende winst voor belasting KW3 EUR361 mln
*Aegon nettowinst KW3 EUR60 mln
*Aegon: rendement op eigen vermogen KW3 6,9% (streven?? is 15%??)
*Aegon CEO: interestverwachtingen lange termijn herzien
*Aegon: New life sales -18% tot EUR405 mln
*Aegon: Accident & health sales +5 tot EUR153 mln
*Aegon: winst geraakt door lage rente, aandelenmarkten
*Aegon: winst ook geraakt door zwakkere dollar

De nettowinst slonk van 657 naar 60 miljoen euro.

Daar ben je ook klaar mee, einde Aegon....
..... maar de verzekeringstak van ING doet het opperbest, een echt winstmotortje; hahahaha, wat zal die Hommen hebben zitten poetsen.
[verwijderd]
0
quote:

fRiEtJeSaTe schreef op 10 november 2011 08:19:

Rustig aan. Vergeet niet dat we gisteren -9% deden, en de yanks -3,7%.
Als het nieuws is ingedaald zullen de koopjesjagers vandaag de overhand krijgen. Eind van de dag minimaal een kleine min.
Mimimaal een kleine min?
En maximaal?
[verwijderd]
0
quote:

VOORTS schreef op 10 november 2011 08:22:

Hoop vandaag vanaf de bodem toch een ritje omhoog te kunnen maken?
Zou ik ook willen; hoe diep is dat, die bodem?
[verwijderd]
0
quote:

VOORTS schreef:

Hoop vandaag vanaf de bodem toch een ritje omhoog te kunnen maken?
Als jij kan vertellen waar de bodem ligt!

Ik verwacht een opening van rond de 5.4.

Dieptepunt zal wel komen te liggen op 5.25 en hopenlijk een slot rond de slotstand van gisteren of zelfs iets er boven bij positieve berichten uit de zuidelijke landen.
468 Posts, Pagina: 1 2 3 4 5 6 ... 20 21 22 23 24 » | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

Direct naar Forum

Detail

Vertraagd 14 feb 2025 17:39
Koers 16,398
Verschil +0,214 (+1,32%)
Hoog 16,446
Laag 16,094
Volume 12.710.808
Volume gemiddeld 10.106.957
Volume gisteren 11.094.828