DGB Group « Terug naar discussie overzicht

DGB Group - 2022: groeien bomen tot in de hemel?

2.092 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 6 ... 100 101 102 103 104 105 | Laatste
Diede
0
Overigens wel gek dat IEX een nieuw topic over 2025 sluit.
Een nieuw topic per jaargang is best gebruikelijk op veel fora toch?
Hammer
0
quote:

keffertje schreef op 2 april 2025 09:26:

[...]

Fijn die transparantie overigens, maar nog steeds geen reactie van Selwyn op zijn vermeende onjuiste melding bij de AFM.
Daar moet DGB IR natuurlijk even zorgvuldig over nadenken, je wil toch immers wel een uiterst transparantie reactie van hem of haar?
Hammer
0
quote:

Diede schreef op 2 april 2025 10:01:

Overigens wel gek dat IEX een nieuw topic over 2025 sluit.
Een nieuw topic per jaargang is best gebruikelijk op veel fora toch?
Allemaal ter bevordering van de transparantie. We zijn immers al jaren bezig op dit draadje, waarom tig nieuwe?
voda
0
quote:

Diede schreef op 2 april 2025 10:01:

Overigens wel gek dat IEX een nieuw topic over 2025 sluit.
Een nieuw topic per jaargang is best gebruikelijk op veel fora toch?
Dat is waar, maar hier loopt het forum nét wat anders. Immers, deze draad liep al vanaf 2022.
Plotseling worden er voor allerlei berichten nieuwe draden geopend. Niet erg handig voor de overzichtelijkheid. Dit zal voor Henk wel de reden geweest zijn om er 1 te sluiten om de boodschap duidelijk te maken.
Bijlage:
The Duck Master
0
Is het ook wel overzichtelijk voor de DGB IR waar ze alle belangrijke vragen kunnen beantwoorden.
Ik meen dat er o.a. nog 1 van keffertje open staat.
En zelf ben ik nog steeds benieuwd zie die 'strategische investeerder' is, die voor de helft van de toenmalige beurskoers 2,1 miljoen genoteerde aandelen mocht kopen.
Er is nog steeds geen melding bij de AFM geweest.
Hammer
0
Ron Kerstens
0
Er staan nog slechts 3 vragen open;

Duckmaster: Wie is die 'strategische investeerder' die voor de helft van de toenmalige beurskoers 2,1 miljoen genoteerde aandelen mocht kopen ? Waar blijft de AFM melding ?

Keffertje: Klopt de melding bij de AFM wel ? Je geeft namelijk de nominale waarde van de aandelen op ipv de verkrijgingsprijs, de laatste is hetgeen je moet opgeven volgens de toezichthouder.

Kerstens: Is Vanderstyn ( vanderstyn.com/ )niet gewoon een lege Delaware company opgericht in 2015 door Selwyn himself en pas vorig jaar tot leven gewekt om als feeder voor DGB te dienen ?
Pitmans
0
Ik heb ook nog een aantal openstaande vragen nav onderstaand antwoord.
In mijn originele post vroeg ik namelijk ook nog :
- Waren de heer Donia en de heer Duijvestein de enigen die in 2023 in dienst waren van DGB en/of betreffen de functies CEO en DoO geen volledige FTE's ?
- Wat is het actuele aantal FTE's ?
- Is de weergave van uw Directors and Management team actueel correct ?
- En in re op uw antwoord : wanneer mensen op de loonlijst van een dochtermaatschappij staan, dienen ze als FTE meegeteld te worden in de geconsolideerde jaarcijfers. Nogmaals terugkomend op 2023 : wil dat zeggen, dat er in 2023 geen anderen dan de CEO en DoO op de loonlijst(en) stonden of paste het werk van allen in loondienst binnen 2 FTE ?
- En een al eerder gestelde vraag : staat Dr Matt McLennan direct bij DGB op de loonlijst ?

Uw uitnodiging sla ik beleefd af. Om daarvoor in aanmerking te komen, zou ik immers aandelen DGB moeten bezitten. U hoeft mij niet opnieuw uit te nodigen.

quote:

DGB Investor Relations schreef op 27 maart 2025 09:43:

[...]Zoals u terecht opmerkt, staan er in onze financiële jaarverslagen gemiddeldes van FTE’s vermeld. Deze cijfers geven echter slechts een beperkt beeld, omdat DGB werkt met een flexibele personeelsstructuur die is afgestemd op de internationale aard van onze projecten.

Wij maken gebruik van verschillende contractvormen, waaronder directe dienstverbanden, payrolling, inhuur via lokale entiteiten, en tijdelijke projectcontracten. Dit is bewust zo ingericht om zo efficiënt mogelijk te kunnen opereren binnen de landen waar we actief zijn. Zo kunnen teamleden bijvoorbeeld formeel op de loonlijst staan van een dochtermaatschappij of een lokaal partnerbedrijf, ingehuurd worden via payrolling en afhankelijk van de lokale regelgeving of operationele efficiëntie.

Wat betreft de weergave van ons Directors and Management team op de website: wij doen ons best deze zo actueel mogelijk te houden. Er kan soms een vertraging optreden in het doorvoeren van wijzigingen, maar dit wordt periodiek bijgewerkt. We nemen uw opmerking daarover mee.

Tot slot nodigen we u van harte uit op de komende BAVA. Een deel van ons Europese team is daarbij aanwezig – een mooie gelegenheid om persoonlijk kennis te maken en verdere toelichting te krijgen op onze structuur en werkwijze.
Hammer
0
quote:

Hammer schreef op 3 april 2025 10:10:

De koers van het aandeel gaat vandaag erg transparant hard naar beneden.
De koers herstelt redelijk na het ruim 10% verlies van eerder vandaag. En daar waren niet eens zo heel veel meer stukken dan gemiddeld voor nodig. Verder is het mooi weer. Je hoeft geen muts op om toch goed gemutst naar buiten te gaan.
Hammer
0
14% Eraf afgelopen vrijdag. Dat is een flinke dividend afdracht op1 dag. Dat is natuurlijk allemaal te wijten aan die oranje malloot in de USA met zijn importtarieven.
Turfbaas
1
2.092 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 6 ... 100 101 102 103 104 105 | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

Direct naar Forum

Detail

Vertraagd 8 apr 2025 09:32
Koers 0,329
Verschil +0,029 (+9,67%)
Hoog 0,329
Laag 0,310
Volume 3.968
Volume gemiddeld 39.303
Volume gisteren 25.647