UCB « Terug naar discussie overzicht

Beurskoers UCB

2.565 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 6 ... 124 125 126 127 128 129 | Laatste
JdeFL
1
[quote alias=Eengewonebelegger id=15648992 date=202503101830]
...
En morgen de andere kant op, hoop ik.... : )
[/quote

Geduld, denk niet dat het voor deze week zal zijn. Maar 't blijft top-farmacie, dus er zit toch wat substantiëels onder die koersen.
simidoc
2
UCB, the day after

Het was zeker na het wonderjaar 2024 schrikken maandag door de plotse koersval van 10 procent voor UCB
. Eén factor was e algemene verkoopgolf op de markten, maar er speelde meer.

Meer bepaald een mededeling van Amgen AMGN0,77%
. De Californische farmareus is een UCB-partner voor het osteoporosemiddel Evenity, maar ontpopt zich met bemoedigende klinische testresultaten met het experimentele middel rocatinlimab als een potentiële rivaal voor Bimzelx, het goudhaantje van UCB, bij de behandeling van de huidziekte atopische dermatitis (AD). Dat is een domein waar Sanofi met megabuster Dupixent incontournable is, maar waar UCB twee ijzers in het vuur heeft.
"
Beleggers hadden grotendeels rocatinlimab afgeschreven, maar potentieel kan Amgen met het middel nog een bescheiden marktaandeel in AD halen
"
Michael Yee
Jefferies-analist

Het nieuws van Amgen lijkt het beleggersenthousiasme voor UCB en AD wat bekoeld te hebben. 'Is Amgen back in the game?', vraagt het beurshuis Jefferies zich af in een update over AD. 'Beleggers hadden grotendeels rocatinlimab afgeschreven, maar potentieel kan het middel nog een bescheiden marktaandeel in AD halen', schrijft analist Michael Yee.

Het aandeel UCB kan niet herstellen van de opdoffer maandag en brokkelt een klein procent af tot 167,85 euro.
Brahim_av
1
Verzwakt door de vrees voor een recessie in de Verenigde Staten kelderden de beurzen maandag aan beide zijden van de Atlantische Oceaan. De Brusselse beurs was daarop geen uitzondering, met een verlies voor de Bel20 van liefst 2,4 procent op een slot van 4.360,96 punten.

De sterindex stond vooral onder druk door UCB, dat met ruim 10 procent inleverde en duidelijk te lijden had onder een ongunstige sectorwind, terwijl Novo Nordisk in Kopenhagen met 8 procent corrigeerde na de aankondiging van een nieuw teleurstellend studieresultaat voor zijn afslankmiddel.
Leefloon
1
www.bolero.be/nl/analyse-en-inzicht/b...

Wees voorzichtig met zulke "herhalingen". Ditmaal zowaar een zeldzame bestaande herhaling, maar de analist heeft onvoldoende concrete gegevens voor een herziening. Er is nu voor de analist nog niets om te analyseren. Maak van deze voor jezelf maar "under review", in plaats van zonder die voetnoot te gaan pronken met een vrolijk koersdoel van € 214.
2.565 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 6 ... 124 125 126 127 128 129 | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

Direct naar Forum

Detail

Vertraagd 12 mrt 2025 10:55
Koers 180,300
Verschil +10,950 (+6,47%)
Hoog 180,550
Laag 169,600
Volume 125.494
Volume gemiddeld 224.887
Volume gisteren 373.235