Wolters Kluwer rondt overname Registered Agent Solutions af

Door ABM Financial News op 13 maart 2025 17:42 | Views: 962

Wolters Kluwer rondt overname Registered Agent Solutions af
Beeld: Wolters Kluwer

(ABM FN-Dow Jones) Wolters Kluwer heeft de overname van Registered Agent Solutions afgerond. Dit meldde het Nederlandse databedrijf donderdagmiddag. 

Op 7 februari werd bekend dat Wolters Kluwer Financial & Corporate Compliance Registered Agent Solutions over zou nemen van juridisch dienstverlener Lexitas voor circa 415 miljoen dollar.

Met de overname breidt het bedrijf zijn aanwezigheid uit in het segment Financial & Corporate Compliance voor kleine, middelgrote bedrijven en advocatenkantoren in de VS.

Registered Agent Solutions boekte in 2024 een omzet van circa 52 miljoen dollar. 

Bron: ABM Financial News

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.