Envipco haalt extra order in Roemenie binnen

Door ABM Financial News op 6 februari 2025 08:58 | Views: 1.377

Envipco haalt extra order in Roemenie binnen
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) Envipco heeft een nieuwe order binnengehaald in Roemenië. Dit maakte de recyclingspecialist met een notering aan het Damrak donderdag bekend, zonder financiële details te noemen.

Envipco zal nog eens 400 Optima emballageautomaten leveren aan een bestaande grote Roemeense retailklant in de eerste helft van dit jaar. De bestelling volgt op een eerdere order van 200 apparaten in het derde kwartaal en meer dan 140 in het vierde kwartaal van 2024.

"We zijn erg blij met deze extra bestelling", aldus Envipco. Roemenië is volgens Envipco een belangrijke pijler voor de toekomstige groei van het bedrijf in Europa.

Bron: ABM Financial News

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.