Obligatie: Nederland haalt ruim 2,9 miljard euro op

Door ABM Financial News op 3 februari 2025 12:03 | Views: 1.031

Obligatie: Nederland haalt ruim 2,9 miljard euro op
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) De Nederlandse Staat heeft maandag met de heropening van een kortlopende en een nieuwe lening 2,91 miljard euro opgehaald. Dit meldde het agentschap van het ministerie van Financiën na afloop van de veiling.

Met de eerste lening, die afloopt op 28 mei 2025, werd 1,44 miljard euro opgehaald, waarmee het totaal uitstaand bedrag is uitgekomen op 3,44 miljard euro. De obligatie heeft een rendement van 2,432 procent.

Met de tweede nieuwe lening, met een looptijd van 6 maanden en een rendement van 2,32 procent, werd 1,47 miljard euro opgehaald. 

Bron: ABM Financial News

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.