Ahold Delhaize start aandeleninkoop

Door ABM Financial News op 30 december 2024 08:16 | Views: 7.795

Ahold Delhaize start aandeleninkoop
Beeld: Ahold Delhaize

(ABM FN-Dow Jones) Ahold Delhaize start vandaag met de inkoop van eigen aandelen tot een bedrag van 1 miljard euro, zoals werd aangekondigd op 6 november. Dat maakte het supermarktconcern maandag voorbeurs bekend.

Het programma loopt uiterlijk tot eind 2025, maar kan worden verlengd met instemming van de aandeelhouders.

Het doel is om het aandelenkapitaal te verminderen, zodat de winst per aandeel stijgt. Bij de huidige koers kunnen voor 1 miljard euro ongeveer 31,9 miljoen eigen aandelen worden ingekocht, of 3,5 procent van het uitstaande aantal aandelen.

De inkoop zal worden uitgevoerd door een tussenpersoon.  

Bron: ABM Financial News


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.