Heineken en vakbonden bereiken akkoord

Door ABM Financial News op 10 december 2024 10:12 | Views: 3.758

Heineken en vakbonden bereiken akkoord

(ABM FN-Dow Jones) Heineken heeft maandagavond met de vakbonden MHP / De Unie, FNV en CNV een onderhandelingsresultaat bereikt voor een nieuwe cao voor 2025 en 2026. Dit maakte de bierbrouwer dinsdagochtend bekend.

Er is een collectieve loonsverhoging gepland van 4 procent per 1 januari 2025 en 3 procent per 1 januari 2026.

Er zal veder onder meer een verruiming plaatsvinden van deels doorbetaald ouderschapsverlof van maximaal 9 weken met 90 procent van daadwerkelijk loon in eerste levensjaar kind.

Het onderhandelingsresultaat wordt in de komende dagen door de vier vakbonden aan hun leden ter stemming voorgelegd. 

"We verwachten voor de kerst terugkoppeling per entiteit en per vakbond of het voorstel bij een meerderheid is aangenomen", aldus Heineken.

Het aandeel Heineken steeg dinsdagmorgen met 0,8 procent. 

Bron: ABM Financial News


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.