Wolters Kluwer « Terug naar discussie overzicht

WOLTERS KLUWER KOERSDOEL 16,55

2 Posts
[verwijderd]
0


Wolters Kluwer: 16,55 euro -30 oktober 2003
De koers van Wolters Kluwer fluctueert al de hele maand rond het 13 euro-niveau. Bekijken we echter de het koerspatroon sinds de eerste week van maart, dan valt ons op dat de min of meer zijwaartse beweging van deze maand plaatsvindt aan de onderkant van een breed, opwaarts gericht trendkanaal.
Het ziet er naar uit dat de huidige consolidatiefase een rustpauze is na de daling in september. In deze maand zakte de koers van de bovenkant van het trendkanaal weg naar de niveaus op dit moment. Vanuit technisch oogpunt nemen wij aan dat de huidige fase een eerste stap is om wederom te gaan stijgen.

Het richtpunt van de verwachte stijging is de bovenkant van het opwaartse trendkanaal. Bovendien vinden we in de grafiek rondom de bovenkant van dit kanaal een horizontale barrière terug. Vooralsnog houden wij, gebaseerd op de trendmatige beweging van de afgelopen maanden, vast aan ons eerdere koersdoel van
[verwijderd]
0
Het lijkt me wel netjes om de auteurs van dit stuk te vermelden, namelijk de technische analisten van Fortis, die dagelijks op DeBeurs hun column vullen!

Groeten, AndreTa
2 Posts
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

Direct naar Forum

Detail

Vertraagd 14 apr 2025 09:13
Koers 146,350
Verschil +2,350 (+1,63%)
Hoog 146,950
Laag 145,550
Volume 36.111
Volume gemiddeld 708.066
Volume gisteren 610.656