Hans Heijkers schreef:
Hey Anton, welkom terug :)
Toevallig dat ik gisteren naar aanleiding van de resultaten van KLIC in Amerika het vergelijk heb gemaakt met BESI.
Niet dat dit zo zuiver zal zijn maar je moet ergens mee beginnen.
Dit was mijn laatste posting daarom van het januari draadje :
Als ik dit zou vergelijken met BESI zijn verwachtingen dan is dat een daling van de REV van 8 a 12 %, nemen we daar ook de bovenkant net als bij KLIC er uit kwamt dan is dat met -8% ongeveer 70mio Revenue verwachting en de hogere verwachting van KLIC voor het komenden kwartaal dan weer een stijging van 70 naar 75 betekeken.
Maar BESI zit natuurlijk niet in precies in dezelfde markten en waar ze elkaar kruisen daar heeft BESI een groter marktaandeel dan KLIC.
Alleen gekeken naar de totale markt en daarvan het marktaandeel dan staat ASM Pacific Technology (ASMI) op 1, KLIC op 2 en BESI op 3.
=====
Wat de winst dan zal zijn is nog moeilijk in te schatten vanwege de hogere R&D kosten dit jaar voor ontwikkelen nieuwe machine die wat ik voor het laatst heb gezien H1 2012 moet komen.
Het belangrijkste is dat BESI ook aangeeft dat het dieptepunt voorbij is en er weer omhoog gekeken wordt ondanks dat BESI graag de kat uit de boom kijkt en wat conservatief inschat.
Over de omzet en de redelijke prijs.
Ik ben er van overtuigd dat zodra we een fair niveau noteren de omzet ook groter is, dat komt dan tzt wel goed.