Nyxoah « Terug naar discussie overzicht

Forum Nyxoah geopend

239 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | Laatste
Juancito
0
quote:

Biotech007 schreef op 27 maart 2025 18:08:

Gisteren volledige voorziene budget ingezet op 8,62. Nooit gedacht dat de koers vandaag nog zoveel zou dalen. Nieuws was toch zeker niet slecht. Hoe lang zou de volledige goedkeuring nog op zich laten wachten? Bij Sequana Medical kwam die plots ook uit de lucht vallen rond de feestdagen (aantal maand vroeger dan voorzien). Vandaag dus niet bijgekocht ondanks de daling.
Best eens de koers van sequana medical bekijken, lol... Zeg het als aandeelhouder van sequana hoor. Nyxoah blijf ik voorlopig nog aan de zijlijn, maar hou ik scherp in de gaten...
Matt
0
quote:

Juancito schreef op 27 maart 2025 21:34:

[...]

Best eens de koers van sequana medical bekijken, lol... Zeg het als aandeelhouder van sequana hoor. Nyxoah blijf ik voorlopig nog aan de zijlijn, maar hou ik scherp in de gaten...
Bij Sequana is de verwatering bij de bestaande aandeelhouders dusdanig desastreus na de nieuwe geld ophaling dat je er niet bepaald vrolijk van wordt

Is er bij nyxoah nog een geld ophaling in het verschiet?

Als de goedkeuring er eindelijk komt lijkt een sprint zoals je bij Sequana rond kerst zag bij de goedkeuring niet onlogisch denk ik

Buy the dip?
Het begint te kriebelen
HKG2008
0
Surprise, surprise.... bitter weinig animo om nu nog te kopen zo te zien. Terecht!!
HKG2008
0
Klein detail: Nyxoah heeft een "Global HR Director" én een "Chief HR Officer" inclusief foto op hun website voor maar 37 FTE's.... Kunnen ze hun tijd en geld niet beter spenderen...???
Biotech007
0
Volgens het jaarverslag zou de financiering tot ruim in 2026 gegarandeerd zijn en is de omzet uit Europa ook in stijgende lijn. Bovendien is de organisatie voor de lancering in de VS reeds voorzien. De FDA goedkeuring had als enige voorwaarde nog de beoordeling van de "productiefaciliteiten, methodes en controle." Geen idee hoe lang dit bezoek op zich laat wachten, maar heel lang kan het ook niet zijn.
Biotech007
0
Op basis van hetgeen je bij het goede nieuws van Sequana, Hyloris etc... ziet denk ik dat een opwaartse extreme reactie zeker te verwachten is. Een verdubbeling tot 15 zoals in februari 2024 moet dan zeker kunnen, of misschien hoger... Op dat punt zou ik dan wel opteren om te verkopen :-)
Biotech007
0
Ook niet vergeten dat er veel 'geshort' wordt op bedrijven als deze. Vandaar ook de vele negatieve berichten die je soms hoort en leest om de koers te drukken. Maar door de 'short squeeze' krijg je dan ook weer zeer extreem positieve uitschieters (die dan ook weer wat teveel van het goede zijn, tenzij om winst te maken ;-p) als ze uit hun positie gedwongen worden. De dalende koers momenteel was/is in ieder geval sterk overdreven. Hopelijk snel terug naar boven.
HKG2008
0
Heeft er iemand nog een idee wat te doen met dit aandeeltje....??? Gewoon m'n verlies maar nemen nu? Vooraleer het een écht pennystock gaat worden...??
HKG2008
0
Het lijkt alsof iedereen druk is bezig om hun aandeeltjes proberen te verkopen.... ;-))
Matt
1
quote:

HKG2008 schreef op 2 april 2025 09:50:

Heeft er iemand nog een idee wat te doen met dit aandeeltje....??? Gewoon m'n verlies maar nemen nu? Vooraleer het een écht pennystock gaat worden...??
Ik citeer even jezelf

HKG2008
4 april 2024 10:01
auteur info
Heb er wat bijgekocht en zit nu met 'n GAK van 12.2854 Ik ben benieuwd...

Als dat nog steeds accuraat is zou ik persoonlijk blijven zitten
De slaagkansen zijn zowat 90 % goedkeuring
En zelfs al zakt het aandeel nu nog verder tot 4 euro bv. In een worst case dan nog zal de koers bij goedkeuring wel hoger gaan dan de huidige koers….

Maar da’s natuurlijk mijn bescheiden mening…
HKG2008
1
Bedankt voor je reactie Matt,
Ik ga akkoord met je idee over de komende koers van het aandeel in de "toekomst", maar ondertussen zitten jij, ik en anderen met een héél slecht Nyxoah management dat het zijn werk NIET correct en incompleet heeft gedaan, ergo met een rampzalige koers...
dries_iex
0
Iwan
0
Nyxoah heeft dinsdagmorgen een update afgegeven over het goedkeuringsproces voor het Genio-systeem door de Amerikaanse toezichthouder FDA.

Nyxoah is nog bezig met het aanpakken van één resterend punt voordat er groen licht kan worden verleend. Dit betreft de validatie van één proces dat wordt gebruikt met een onderdeel van het Genio-systeem op de Amerikaanse productielocatie.

Daarom verwacht Nyxoah dat de aanvraag voor het Genio-systeem mogelijk in het tweede kwartaal kan worden goedgekeurd.

Het management is van plan om een update te geven over het beoordelingsproces tijdens de publicatie van de cijfers over het eerste kwartaal in mei.
Iwan
0
HKG2008
0
Nyxoah begint te ruiken, nee, begint te stinken naar het niveau van Hyloris en Sequanan aandeeltjes....
Mfc
2
Nyxoah is m.i. niet te vergelijken met sequana. Financieel zijn ze veel beter voorbereid dan Sequana. Ook organisatorisch staan ze er veel beter voor dan Sequana. Met Robert Taub als voorzitter van de Board of Directors hebben ze iemand met een staat van dienst in de rangen. Hun schaalbaarheid is niet te vergelijken met die van Sequana.
Feit is dat er veel onrust is op de beurzen, maar objectief gezien, staan ze er goed voor: een superieur product (kijk naar de Europese groei), een sterke balans, en een team dat klaargestoomd is om te verkopen. De ondergewaardeerde prijs van het aandeel is niet rationeel op dit moment.
Niet dat het een walk in the park zal worden, maar ze gaan vergelijken met Sequana (die financieel rampzalig zitten en wiens product nu eenmaal niet zo eenvoudig te opereren valt) is in feite niet weten waarover je spreekt.
HKG2008
0
"Organisatorisch staan ze er veel beter op...."??? Hun amateuristische organisatie blijkt wel op de manier dat ze hun werk niét volledig en niet-professioneel hebben gedaan om op de Amerikaanse markt te willen gaan; ergo de slappe koers .
Mfc
0
In die redenering heeft UCB (en God weet hoeveel succesvolle farmareuzen) een slecht management voor hun indiening van Bime (dat betrof bovendien een CRL en geen approvable letter) Ik hoor die beleggers anders niet klagen.
239 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

Direct naar Forum

Detail

Vertraagd 11 apr 2025 17:35
Koers 5,650
Verschil +0,010 (+0,18%)
Hoog 5,880
Laag 5,550
Volume 97.649
Volume gemiddeld 57.606
Volume gisteren 131.077