Je raakt de kern niet Lepre Chaun, namelijk aan welke overnameprijs denk je dan? Je hoeft er echt niet op te rekenen hoor dat Schimmelbusch onder de € 60,00 wil verkopen en terecht volgens mij.
Ik wil niet te persoonlijk worden, maar er klopt gewoon iets niet. Als je niet (substantieel) met geleend geld van de broker werkt kan je desnoods gewoon de (zeer) lange termijn afwachten. Ik heb zelf met heel veel geleend geld vele keren 5000 aandelen gehad, telkens in de hoop dat AMG een blijvende forse koerssprong zou maken. Steeds tevergeefs en sinds enkele maanden heb ik definitief de knop omgezet en blijf ik met eigen geld 2000 aandelen AMG aanhouden, desnoods voor 10 jaar als het moet. Zelfs als AMG naar €15.00 of zelfs maar € 10,00 zou gaan (verwacht ik niet) koop ik niet meer met geleend bij. AMG is volstrekt onvoorspelbaar en tot nu toe een speelbal van de shorters.
Laten we hopen dat AMG eindelijk eens blijvend hogere regionen opzoekt. Maar zelfs na uitstekende cijfers is dat nog een hele opgave. Als de consensus bijv. zegt een EBITDA over Q2 te verwachten van 75 miljoen en het wordt 73 miljoen is dat weer voer voor de shorters om de koers 10% te laten instorten.
Afijn, AMG verkopen: ja, maar geen paniekvoetbal en een overnameprijs van € 30,00 (maar dat gaat toch niet gebeuren voor die prijs).