Unilever « Terug naar discussie overzicht

Freeze ???

28 Posts, Pagina: « 1 2 | Laatste
[verwijderd]
0
ze gaan vandaag niet meer open. De beurs weet nog niet wanneer en ik kan het ook niet in het persbericht vinden. komt misschien nog. De jongen van de beurs zei dat het WAARSCHIJNLIJK!!! een veilingfonds gaat worden gedurende een maand en dat dan de notering beeinding wordt. Maar dit is nog niet 100% zeker want unilever heeft ze nog niet officieel geinformeerd. zodra ik meer hoor laat ik het weten.
[verwijderd]
0
dat er een of twee keer per dag handel is. waarschijnlijk in dit geval een koers om 10:30 en een om 16:30. Daarbuiten kan orders inleggen maar gebeurt er niets.
Kurt Vandenven
0
Guus geweldig contact heb jij zeg !
Het nieuws staat nog maar net online, of jouw "jongen van de beurs" weet alweer wat er allemaal "waarschijnlijk" zal gebeuren. Ik geloof er alvast niet veel van - ieereen denke er het zijne van.
[verwijderd]
0
niet meteen zo snel oordelen zonder te weten waar je het over hebt. Mijn 'jongen van de beurs' werkt ook echt bij de beurs. Hij is verantwoordelijk voor de handel in dit fonds. hij is degene die het fonds open en dicht gooit. hij moet de koers aanpassen bij een freeze. hij heeft contact met unilever over dit onderwerp. dus hij weet het beter dan wie dan ook. In ieder geval beter dan jij.
[verwijderd]
0
en wat houd dit allemaal in mensen?

gaan we een eurootje per stuk vangen,of zijn we het haasje?

vr. gr. berry
[verwijderd]
0
[verwijderd]
0
vandaag in ieder geval niet. voor wat ik heb gehoord zie het topic

Unilever - Unilever Pref (Amsterdam: UNIPR)

ergens achteraan.
28 Posts, Pagina: « 1 2 | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

Direct naar Forum

Detail

Vertraagd 21 feb 2025 17:35
Koers 53,300
Verschil +0,280 (+0,53%)
Hoog 53,300
Laag 52,680
Volume 1.406.409
Volume gemiddeld 1.221.490
Volume gisteren 1.320.806