Tartessos schreef op 15 februari 2021 10:08:
Koers nu 1,975 euro.
Je wordt op je wenken bediend verwacht ik.
Koffiedikkijkerij....er zijn onzekerheden....en er zijn zekerheden die niet geheel zeker zijn. Maar over het algemeen gaat het - in mijn optiek - de goede kant op. Iedereen die CEO Joosten kent die weet dat Joosten “snel processen door heeft er wel wat van maakt” . Ik heb er vertrouwen in. Verder heeft hij in de korte tijd dat hij er zit goede slimmen dingen gedaan. Althans hetgeen is gemeld via media. Ik verwacht dat er ook besluiten zijn genomen die niet via media zijn gemeld, masr die wel goed zijn. Gezien ontwikkeling Heijmans heeft hij het tij mee, en dat is mooi.
Joosten heeft goed nagedacht voor dat hij in BAM stapte. En dat gaat hij waarmaken. BAM gaat weer de waarde krijgen die het verdiend. Ik ben niet specifiek BAM fan, wel Joosten fan. Reorganisaties en herstructurering vindt ik ook erg interessant.
Helemaal koffiedik-vrij is het niet. Maar als je staat bent om de signalen op te pikken tussen alle ‘viezigheid’ in dan kan aandeel BAM zeer lucratief zijn de komende jaren.