Henk Hobbybelegger schreef op 3 augustus 2020 23:47:
[...]
Ik zie veel hoop, wanhoop en complottheorieën. Als je pensioen is belegd in dit aandeel dan volg ik dat wel een beetje, maar ik heb daar zo weinig aan. Ik zie verder dat men elkaar bij de enkels probeert af te maaien (zeker heeft men het voorzien op jouw enkels monitor). Heel soms vermakelijk, maar ook daar heb ik weinig aan, het lijkt een beetje op de mores bij online gamen.
Ik probeer hier wat feiten te vinden voordat de massa ze gevonden heeft. Ook wat duiding van koersontwikkelingen is welkom. Het aandeel is belachelijk volatiel. Er zijn onverklaarbare koerssprongen. Een klein deel van de posts is bedoeld om elkaar verder te helpen, de rest leidt alleen maar af.
Om mijn moraliserende intro kracht bij te zetten vanuit mijn eigen expertise wat input.
- Pharming heeft het plan om een productiefaciliteit (opzuiveringsfabriek) te bouwen in oss.
- Er is nog geen omgevingsvergunning aangevraagd (voor zover ik dat kan nagaan). Verder is er nu nog maar een paar miljoen voor gereserveerd. Dat is net aan genoeg voor de plannen en aanvragen. Dat betekent dat het allemaal nog in de pen zit. Voordat de eerste druppel is opgezuiverd duurt het dus zomaar een jaar of twee.*disclaimer: tenzij dit past binnen bestaande vergunningen en bestemmingsplannen, want dan kan het sneller*
- Maar de locatie is logisch en de Milieu impact van zoiets is beperkt. Maw dat gaat mi lukken om te vergunnen en te bouwen.
- Het realiseren van zo’n faciliteit is waardevol, meer Ruconest = in potentie meer omzet en winst.
Mijn conclusie is dan: zet hem op Pharming. Logisch plan en over een jaar of drie kan er best veel waarde ontwikkeld zijn.