NewKidInTown schreef op 16 oktober 2018 19:53:
[...]
Of is dit een quote van Rick, was me niet helemaal duidelijk.
Anyway, de koers KAPOT maken, klopt m.i.
Op dit moment heeft het volgens mij geen enkele zin om verder te filosoferen over de waarde van assets of op basis van huidige of toekomstige verdiensten een redelijke schatting of berekening te maken van een faire waarde of prijs. Om over eerlijk nog maar niet te spreken.
Met de krachten die op dagen als vandaag of al eerder bezig zijn, kan men de koers ook op 5, 4 of 3 zetten. Niemand kan er iets aan doen als men het niet echt wil.
Kun je logische redeneringen volgen zoals:
- ING heeft een koersdoel van 14,50 als ze dat echt eerlijk en oprecht menen, waarom gaan ze NU niet grootschalig inslaan ?
1 ding staat voor mij wel vast, TT is target, er wordt op TT gejaagd.
Door wie ?
1 - "gewone of normale" shorters, koers lager shorten en goedkoper coveren/terug kopen en zo centen verdienen.
2 - potentiele overnemers die gedeeltelijk of geheel TT zo goedkoop mogelijk in handen willen krijgen en HG/FFF op de knieen willen krijgen.
3 - private equity (hoort eigenlijk onder 2)
4 - TT of FFF zelf of een deel van FFF die alle aandelen willen dan alles duurder door te kunnen stoten/verkopen
- een combinatie van 1 - 4
Zeg het maar (ik zit long, zeg ik er maar even bij).